Başa Dön

Sibel Sel 2013 “ YANSIMA “

blank

Sibel Sel 2013 “ YANSIMA “

Okuma süresi 2 dakika

2006 yılında Tekstil tasarım bölümünü birincilikle bitirince hemen iş hayatına atılan Sibel Sel , Akademik hayatına üniversitede ders vererek devam ederken , 2007 den itibaren işin ticari boyutunu öğrenmek ve müşteri odaklı çalışmayı akademik kariyeri ile birleştirmek üzere sektörde Beta ayakkabıların dan ELLE firmasına kadar bir çok ünlü firmanın koleksiyonlarını hazırlamış.
2012 den 2013 e kadar Elle firmasının koleksiyonlarını hazırladıktan sonra 2013 te isyankar ve değişim odaklı ruhuyla , yoğun iş ortamında , sokakta rahatlığı ve şıklığı elişçiliğiyle birleştirerek , kendi koleksiyonunu hazırlamış.
Hayallerini, gençlerin asi ruhlarını yansıttığı , ‘ YANSIMA ‘ ismini verdiği koleksiyonunda metalik renkte derileri metal aksesuarlarla süslediği , kadının rahatlığı ve şıklığının ön planda olduğu botlarını tasarlamış.
sibelsel-49

2013 Eylül sezonunda Elle mağazalarında satışa sunulacak ‘ YANSIMA ‘ koleksiyonu, yüksek ökçeli ayakkabılardan farklı bir şıklıkla , kadının dünya ya farklı bakışını yansıtmakta.

“YANSIMA , isimli koleksiyonum aslında iç dünyamın hayata, ilişkilere , sisteme, insan ruhunun duygusuzlaşmasına , özgürlüklerin kısıtlanmasına, kadın erkek ayrımcılığına ,isyanı “ diyen Sibel Sel ‘in koleksiyonunda botlarının tamamı gerçek deriden ve tabanları kauçuktan el işçiliğiyle üretilmiş, derileri özel deri boyaları daha parlak yüzeyler haline getirilip etnik tokalar ve zincirlerle süslenmiş.
Koleksiyonun bir başka cazip tarafı da , 7 yıl sektöre çalıştıktan sonra farklı , kaliteli ve şık tasarımlı ürünlerin toplumun farklı kesimleri tarafından kullanılabilinmesi için fiyat aralığının iyi saptanmasını düşünülerek uygun fiyatlarla sezonda yer alması.
Şıklığın ve rahatlığın isyanlarınızla birleştiği SİBEL SEL “ YANSIMA “ koleksiyonu ile sezonu karşılayabilirsiniz.
sibelsel-25

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.