Başa Dön

SADE ŞIKLIĞIN ADRESİ; MOVADO SAPPHIRE SYNERGY SERİSİ

blank

SADE ŞIKLIĞIN ADRESİ; MOVADO SAPPHIRE SYNERGY SERİSİ

Okuma süresi 1 dakika

İsviçre’nin öncü saat markası Movado, şıklığından ödün vermeyen erkekler için tasarladığı Sapphire Synergy serisini vitrine çıkardı. Sade şıklığıyla göz dolduran Sapphire Synergy serisi; lüks tutkunu erkeklerin vazgeçilmezi olacak!

Movado’nun sade şıklığı seven erkekler için özel olarak tasarladığı Sapphire Synergy modeli, tarzınıza minimalistik çizgilerin hakim olduğu, gösterişten uzak ancak baş döndürücü bir görsellik katıyor.
Konyalı Saat distribütörlüğünde lüks tutkunlarıyla buluşan Movado’nun Sapphire Synergy serisi; gösterişten uzak sade tasarımı ve kusursuzluğu ile ön plana çıkıyor. Sade görünümüyle göz kamaştıran seride, kasanın etrafını saran düz safir kristal, kırılmaz bir yüzey oluşturuyor.
Movado’nun bu değerli serisi; 3ATM su geçirmezlik özelliği, İsviçre yapımı parlak siyah PVD profilli, paslanmaz 42mm çelik kasası, yansımayı önleyen ve çizilmeye karşı dayanıklı safir kristal camı ile sağlamlığını tescilliyor. ‘Z’ katlı paslanmaz çelik bükülme düzeni ise dayanıklı siyah lastik kayışlarının hassas dokunuşu ile bileğinizi kavrıyor.
Movado Sapphite Synergy - 2.125 CHF

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.