© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

MBFW İstanbul | Raisa Vanessa Sason

MBFW İstanbul | Raisa Vanessa Sason

Raisa ve Vanessa Sason 1986 yılında İstanbul’da doğdular. İlk çantalarını tasarladıklarında 15 yaşındaydılar. Londra’da LCF (London College of Fashion)’da tiyatro ve kostüm tasarımı bölümünde okudular. 20 yaşındayken Dubai’deki bir polo takımı için çanta ve kemer tasarladılar. Aynı yıl, Türkiye’nin marka mağazalarında satılan ilk bikini koleksiyonlarını tasarladılar. 2011 yılından itibaren RaisaVanessa adlı kendi markalarının koleksiyonlarını olusturmaya basladilar. Koleksiyonları hem haute couture hem de pret a porte parçalardan oluşuyor.

Raisa ve Vanessa Türk Modacılar Derneği’nin üyeleridir. AW 2014’ün Who’s Next Paris fuarına katıldılar ve koleksiyonları Paris’te “Showroom Tuileries” için seçildi. Istanbul Mercedes-Benz fashion Week’te ilk Runway’i gerceklestirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.