© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Kadın-Erkek İlişkisinden Bahsettiler

Kadın-Erkek İlişkisinden Bahsettiler

Bilkent Estetik ve Zilha Elma’nın ev sahipliğinde Psikoterapist Cem Keçe’nin konuşmacı olarak katıldığı “Kadın-Erkek İlişkisi” temalı toplantı, cemiyetin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Sports International’ın içinde bulunan Salus Restoran’da bir araya gelen cemiyetin elit isimleri, Psikoterapist Cem Keçe’nin “Kadın-Erkek İlişkisi” konulu sunumunu dinlediler. Öğle saatlerinde gerçekleşen davette birbirinden leziz yemekler eşliğinde Keçe’nin anlattıklarını dikkatle dinleyen hanımlar, sorularına da yanıtlar buldular. Davete Begüm Kelemcisoy, Benal Ayna, Gülennur Aydın, Lerzan Barutoğlu gibi isimler katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.