Başa Dön

İSMOB Fuarı “inovatif” Mobilyalarla Renklendi

blank

İSMOB Fuarı “inovatif” Mobilyalarla Renklendi

Okuma süresi 1 dakika

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) işbirliğinde düzenlenen ve 1.000’in üzerinde markanın katıldığı İstanbul Mobilya Fuarı’nda birbirinden şık ve inovatif mobilya tasarımları sergileniyor.

CNR EXPO Yeşilköy’de 28 Ocak 2014 tarihinde başlayan İstanbul Mobilya Fuarı, yerli ve yabancı ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi görüyor. İSMOB Fuarı’nda görücüye çıkarılan ürünler arasında en çok ilgiyi inovatif yataklar topladı.

İşbir Yatak’ın “entegre aydınlatma, müzik sistemi ve televizyon” içeren tasarımı “Eclipse” baza seti, televizyon izleme ve müzik dinleme keyfini yatak odalarına taşıyor. Fiyatı yaklaşık 13 bin lira olan bluetooth ve iphone uyumlu set de barındıran yatak, masaj da yapıyor.

Eclipse

CNR İSMOB Fuarı’nda sergilenen Osmanlı tarzı klasik mobilyalar da yoğun ilgi gördü. Özellikle Rusya, Türk Cumhuriyetleri, Dubai tarafından tercih edilen mobiyalar, yerli ve yabancı birçok ünlünün de favorileri arasında. Altın varaklarla süslenmiş, ağır el işçiliği ile üretilen mobilyalar, yüksek fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Mobilyaların üretimini yapan Kaas Firması sahibi Süleyman Kara, ortalama bir yemek odasının fiyatının 250 bin TL’yi bulduğunu ifade etti. Kara, fuarda yabancılardan talep yağdığını, daha ilk gün yalnıza Dubai’den 500 bin dolarlık sipariş aldıklarını bildirdi.

Kaas1

2 Şubat 2014 tarihine kadar açık kalacak fuarı 100 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.