© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İkinci El Butiğin Adresi

İkinci El Butiğin Adresi

İkinci El Butiğin Adresi

Ankara’ya yeni bir hareket katan Happily Seconds’a ilk girildiğinde atmosferin sıcaklığı ve şıklığı alışılmış 2’inci el konseptlerinden oldukça farklı. Mağazada, hepsi orijinal dünya markaları olmak üzere bir, iki kere giyilmiş veya hiç giyilmemiş yepyeni giysiler, aksesuarlar, ayakkabılar ve çantalar bulabilirsiniz. Happily Seconds Butique ile hiç kullanmadığınız marka kıyafetlerinizden gelir elde ederken, bir taraftan da her hafta eklenen ürünleriyle avantajlı ve kaliteli alışverişin keyfini yaşayın.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.