Başa Dön

Fransız Moda Devi CHANEL 2. Şubesini Açtı

blank

Fransız Moda Devi CHANEL 2. Şubesini Açtı

Okuma süresi 1 dakika

Dünyanın lüks moda markalarından olan Chanel, Nişantaşı’ndan sonra ikinci şubesini İstinye Park Alışveriş Merkezi’nde gösterişli bir kokteylle açtı. Bir diğer ünlü Fransız moda markası Chloé’nin caddedeki yerine açılan Chanel’in açılış kokteyline iş ve cemiyet dünyasından pek çok ünlü isim katıldı.

Konuklar kendilerine ikram edilen içecekler eşliğinde mağazayı gezerek bol bol alışveriş yaptılar. Markanın Türkiye sorumlusu Cangül Soydemir Avdan’ın gelenleri kapıda karşıladığı açılışta konukların Chanel markalı kıyafetler ve aksesuarlarla kokteyle katılmayı tercih ettiği görüldü. Dünyadaki tüm Chanel butiklerinde olduğu gibi mimar Peter Marino tarafından tasarlanan Chanel İstinye Park butiğinde markanın hazır giyim, aksesuar ve saat koleksiyonları tüm dünyayla aynı anda satışa sunulacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.