Başa Dön

ESCADA SEZON SONBAHAR KIŞ 2013

blank

ESCADA SEZON SONBAHAR KIŞ 2013

Okuma süresi 1 dakika

ESCADA DAN MİMARİ DOKUNUŞLAR

ESCADA Sonbahar / Kış koleksiyonu Milano, New York ve Chicago nun büyük mimarisinden ilham alıyor. Kumaşlarda uygulanan baskılar, şekiller ve renkler modernize bir çizgiye sahip.
LOOK 2

Jakatlı kumaşlar, jarse, çok renkli tüvit, kadife, ipek ve saçak gibi zarif ve yenilikçi malzemelerle ince siluet görünüme vurgu yapıldı.

Kış sezonunda, ametist, gül, mandalina, yakut gibi çarpıcı renkler ve ince nüanslarla çeşitlendirilmiş bir renk paleti kullanıldı. Grinin tonları, kuzu derisi ceketlere renk verdi. Siyah-beyaz yün elbiseler ve simokinler ise koleksiyonun baştan çıkarıcı parçaları.
LOOK 12

ESCADA Sonbahar Kış 2013 koleksiyonu tüm ESCADA mağazalarında.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.