© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Emilio Pucci’den Renkli Tanıtım

Emilio Pucci’den Renkli Tanıtım

Dünyaca ünlü marka Emilio Pucci, 2014 Resort Koleksiyonu’nu Zorlu Center’da açtığı butiğnde tanıttı.

Dünyaca ünlü İtalyan markası Emilio Pucci, önemli moda markalarından biri olan Beymen işbirliğinde Zorlu Center’da açtığı mağazasında 2014 Resort Koleksiyonu’nu tanıttı. Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Berrin Okçu’nun marka elçiliğinde gerçekleşen tanıtımda Ceylan Atınç stil önerilerinde bulundu. Koleksiyonun favori parçalarını yakından inceleme fırsatı bulan tanınmış isimler, alışveriş yapmayı da ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.