Başa Dön

Damas’tan Bodrum’da Özel Tanıtım

blank

Damas’tan Bodrum’da Özel Tanıtım

Okuma süresi 1 dakika

Sıra dışı tasarımlarıyla tanınan Dilara Karabay, Damas Collection için tasarladığı Hiyoku Koleksiyonu’nun tanıtımını Palmarina Damas mağazasında yaptı.

Ülkemizin önde gelen mücevherat markalarından Damas, ünlü takı tasarımcısı Dilara Karabay ile birlikte çalışmaya imza atarak “Hiyoku koleksiyonu”nu Palmarina Bodrum mağazasında şık bir kokteylle tanıttı. Gararrd, SW, Carla Amorim, Hublot gibi markaların yer aldığı, Dilek Ertek ve Selim Sapan’ın ev sahipliği yaptığı açılışa birçok seçkin isim katıldı. Çok sayıda davetlinin katılığı etkinlikte konuklar yeni koleksiyonu yakından inceleme fırsatı yakaladılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: