Başa Dön

Bu Sonbahar Stiliniz Kipling Vivy…

blank

Bu Sonbahar Stiliniz Kipling Vivy…

Okuma süresi 1 dakika

Belçika’ nın ünlü çanta markası Kipling, bu sonbaharda Vivy koleksiyonu ile stil sahibi kadınların ilk tercihi olacak.

Kipling ile şehrin ışıkları sizi gösteriyor. Parlak, gösterişli ve şık stiliyle gün içindeki her ortamda rahatlıkla kullanacağınız Vivy koleksiyonunda, kol, omuz ve sırt çantası modelleri ile uyumlu tablet bilgisayar ve cüzdan seçenekleri bulunuyor.
319TL_kipling

Yumuşak naylon yüzeyiyle hafif ama kuvvetli, deri askıları ve metal ayakları ile şık. Modern klasik yılan derisi kaleydeskop baskısıyla sıradışı. Tam ihtiyacınız olan boyutta, mükemmel organizasyon için detaylı iç bölümleri ile öne çıkıyor. Bej, haki, siyah, soğuk beyaz renkleri ile sonbaharın en güzel tonları Kipling Vivy çantalarında.

Kipling’in imzası haline gelen işlevselliğin yeniden şekil bulduğu Vivy koleksiyonu iş hayatına hazır. Ya siz ?
379TL_kipling

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.