Başa Dön

Beymen’den İlkbahar Yaz Koleksiyonu

blank

Beymen’den İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Okuma süresi 1 dakika

Türkiye’nin modada öncü markalarından Beymen, 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun tanıtımını Kavaklıdere mağazasında gerçekleştirdiği davetle görücüye çıkarttı.

Dünyaca ünlü markaların yeni sezon ürünlerinin tanıtıldığı davetteki “trunk şov”un koreografisine Ankara cemiyetinin seçkin isimleri katıldı. Davetteki moda sever birçok isim, yeni koleksiyonu dikkatli gözlerle izledi. Sunumu gerçekleştiren Didem Dayıcıoğlu ve Zeynep Yapar, Ankaralı kadınların çok şık giyindiklerini ifade etti. Mankenlerin üzerlerinde taşıdıkları kıyafetler hanımlardan da büyük ilgi görürken davetliler, defile sonrasında kendi aralarında bol bol sohbet ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.