© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

ATIL KUTOĞLU Yeni Koleksiyonu ile IFW’de Görücüye Çıktı

ATIL KUTOĞLU Yeni Koleksiyonu ile IFW’de Görücüye Çıktı

Dünyaca ünlü Türk modacı Atıl Kutoğlu 2012-2013 koleksiyonunu IFW’nin ilk gününde Mick Jagger’ın kızı Elizabeth Jagger ve Michael Jackson’ın abisi Jermaine Jackson’ın modelliğinde tanıttı. Kutoğlu’nun Brigitte Bardot’nun başrolünü oynadığı 1970’lerdeki “Ve Tanrı Kadını Yarattı” filminden ilham alarak oluşturduğu yeni kreasyonu izleyicileri adeta büyüledi.

 

Kutoğlu’nun defilesinde birbirinden ünlü modeller yer alırken modacı, kadın kreasyonunu dünyaca ünlü model Elizabeth Jagger ile, bu yıl ilk kez tasarladığı erkek kreasyonunu ise Micheal Jackson’ın kardeşi Jermaine Jackson ile tanıttı. Kutoğlu yeni koleksiyonda toprak, gri ve antrasit tonları öne çıkarken, podyum örgülü parçalar, deriler, kürkler ve vücudu saran elbiselerle zenginleşti. Erkek koleksiyonundaysa tok pastel tonlar tercih edilmişti. Davetliler ile basının yoğun ilgi gösterdiği defilede İstanbul Fashion Week çadırı tamamen dolarken, birçok kişi de defileyi ayakta izledi.

[nggallery id=1026]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.