Başa Dön

Altınbaş

blank

Altınbaş

Okuma süresi 1 dakika

Mücevherde Mercan Renklerin Hakimiyeti Sürüyor

Altınbaş 2013 – 2014 Sonbahar – Kış koleksiyonunu canlı pembe ve gizemli morun ışıltılı tonlarıyla hazırladı.

Altınbaş yeni sezona renkli ve cıvıl cıvıl bir merhaba diyor. 2013-2014 Sonbahar – Kış trendlerinde yer alan coral renk etkisi, mücevherlerin büyülü dünyası ile buluşuyor. Koleksiyonda kullanılan ve mücevherlere renkleri ile ilham veren Ametist, Blue Topaz, Radolite taşlarının öne çıktığı tasarımlarda mavi ile mor; yüzük ve küpelerde yoğun olarak kullanılıyor. Sonbahar mevsiminde stil sahibi kadınların imajını tamamlayacak olan mücevherlerde, renkler feminen kesimler ile buluştu. Oval hatlara sahip küpeler kesim teknikleri ile sofistike ve neşeli bir kimliğe bürünüyor.
P345307

Gökyüzü ve denizin rengi mavi, huzur ve sonsuzluk konseptinde kullanılıyor. Pembe ve mor ise sonbaharda hayal gücüne ihtiyacı olanlara güç veriyor.Mavinin ve morun en güzel tonlarını Altınbaş’ın yeni sezon ürünlerinde hem gece hem gündüz kullanımına uygun olarak tercih edebilirsiniz…
IMAJ001

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.