Başa Dön

Adamo’ya Özel Tasarımlar

blank

Adamo’ya Özel Tasarımlar

Okuma süresi 1 dakika

Ünlü modacı Siren Ertan Çarmıklı, lüks giyim markası Adamo ile yine farklı bir projeye imza atarak özel bir koleksiyon hazırladı.

Birbirinden şık tasarımları ile adından sıkça söz ettiren Siren Ertan Çarmıklı, Adamo markası ile özel bir işbirliğine imza atarak şık bir koleksiyon hazırladı. Siren Ertan Çarmıklı’nın ev sahipliğinde, Adamo Nişantaşı mağazasında gerçekleşen “Adamo Alışveriş Partisi” etkinliğine, sosyal hayatın tanınmış birçok ismi katıldı. Ünlü moda tasarımcısı Siren Ertan Çarmıklı, Adamo By Siren Ertan koleksiyonu için vazgeçemediği klasik çizgilerini günümüz trendleri ile yeniden yorumladı. Başrolde olan asalet ve zarafet, Adamo’nun mükemmel hammadde seçimleri ve yüksek işçiliği ile tekrardan hayat buldu. Davete katılan isimler, yeni koleksiyonu yakından incelerken beğendikleri parçaları da almayı ihamal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.