Başa Dön

Çağlar Avize

blank

Çağlar Avize

Çağlar Avize 35 yıldır koleksiyonundaki tüm ürünlerde, yaşam alanlarındaki ışık ihtiyacının ötesinde, yaratılan renk ve şıklık desteğiyle dekorasyona katkıda bulunmaya çalışıyor.

Çağlar Avize yaşam tarzlarına uygun, yalın ve düz hatlı avizelerle birlikte, avangart ve klasik aydınlatma ürünleri de kullanarak, daha sıcak ve gösterişli mekanlar yaratıyor.

Köşelere yerleştirilen abajurlar ve lambaderlerle ışığın farklı yönlerden gelmesi sağlanarak çok dinlendirici ve romantik ortamlar oluşabiliyor.

Artık country tarzı hayatımızın her alanına girdi. Gerek mobilya, gerek aydınlatma ve aksesuarda geçmişten esinlenilen  motiflerle oluşturulan aydınlatma ürünleri son derece popüler hale geldi. Bu tarzın içindeki el işçiliği porselen ve üfleme camlar çok yaygın olarak kullanılır oldu.

Mutfak ve banyolar, amaca uygun ışığın yanı sıra çok şık tasarımlarla, hatta kristalli ürünlerle daha keyifli zaman geçirilebilir mekanlara dönüştü. Banyolara konulan jozefin tarzı koltuklarla ve ışık armatürlerle daha dinlendirici ve pozitif elektrik taşıyan ortamlar yaratılıyor.

Sanki çalışma ve oturma odası gibi kullanılan büyük mutfaklarda tavan armetürleri hala kullanılmakta Ancak bu armatürler daha renkli camlarla veya kristallerle yapılıyor. Masa ve adaların üstüne takılan camların veya ferforjenin yeni tasarımlarıyla yapılmış çok şık avizelerin kullanılması ile daha uzun zaman geçirilebilen bir mutfak oluşturulması mümkün.

Hangi mekanda olursa olsun, dekorasyonun en vazgeçilmezlerinden biri olan aydınlatma ürünlerinin temini için dünyadaki gelişim ve değişimleri takip eden Çağlar Avize, değerli müşterilerine kalıcı ve güven ağırlıklı olarak hizmet vermekte…

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.