© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

ZİÇEV’in 30. Yıl Daveti

ZİÇEV’in 30. Yıl Daveti

Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV), kuruluşunun 30. yılı için bir kutlama yemeği düzenledi.
Düzenlenen gecede Pınar Ayhan sahne aldı. Geçtiğimiz günlerde ilk albümünü çıkaran güzel sanatçı Pınar Ayhan davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. ZİÇEV Dernek Başkanı Ülay Karakoç yapmış olduğu konuşmada “Bundan 30 yıl önce kurulan ve bugün kurduğu on beş şubesindeki eğitim ve rehabilitasyon merkezleri ile önemli işlere imza atan vakfımızın çatısı altında daha nice 30 yıllar hizmet vermeyi diliyorum.” şeklinde konuştu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.