Başa Dön

Yılmaz’ın Mutlu Günü

blank

Yılmaz’ın Mutlu Günü

Okuma süresi 1 dakika

Ankara cemiyet hayatının sempatik simalarından Filiz Yılmaz’ın No4 Restaurant’ta gerçekleşen doğum gününde renkli görüntüler yaşandı.
Mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayan arkadaşlarıyla yakından ilgilenen Filiz Hanım, elbisesiyle oldukça şık görünüyordu. Hanımlar, pasta kesiminden önce, yemek eşliğinde uzun sohbetler ederek günlük hayatın stresinden uzaklaştılar. Keyifli geçen partinin sonlarına doğru gelen pasta ile birlikte, davete katılan hanımlar Filiz Hanım’ı alkış yağmuruna tutarak tebrik ettiler. Pastayı kesen Filiz Hanım’ın çok mutlu ve heyecanlı olduğu gözlerden kaçmadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.