Başa Dön

Yıldırım Hızıyla Evlendiler

blank

Yıldırım Hızıyla Evlendiler

Okuma süresi 1 dakika

Cemiyet hayatının genç kuşak temsilcilerinden Derin Mermerci ile Doğuş Yayın Grubu’nun eski CEO’su Cem Aydın, yıldırım nikahıyla evlendiler.

Cemiyet hayatının ünlü isimleri Derin Mermerci ve Cem Aydın’ın düğünü, Cem Aydın’ın Gümüşsuyu’nda bulunan evinde yıldırım nikahıyla kısa sürede mutlu sonla bitti. Derin Mermerci ve Cem Aydın otuz beş kişilik davetli grubun katıldığı bir törenle evlendiler. Yıldırım hızıyla nikah masasına taşınan birliktelikte evlilikten önce Cem Aydın kız isteme geleneğini unutmayarak Ender Mermerci’den kızını isteyip kayınvalidesinin gönlünü aldı. Nikahın tüm hazırlıkları kısa sürede damat Cem Aydın tarafından organize edildi. Derin Mermerci nikahında yakın arkadaşı ünlü modacı Hakan Yıldırım imzalı bir gelinlik giyerken, Cem Aydın ise özel dikim bir damatlık tercih etti. Çiftin nikah şahitliklerini ise Derin Mermerci’nin ablası ve eniştesi Tansa-Can Ekşioğlu yaptı. Yıldırım hızında gerçekleşen evliliğin ardından, çiftin asıl düğünü ise belirledikleri bir tarihte ve mekanda yapılacak.
ok samderinacil1_400x600

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: