Başa Dön

Yetişen Ailesi’nin Mutlu Günü

blank

Yetişen Ailesi’nin Mutlu Günü

Okuma süresi 1 dakika

Başkent cemiyet hayatının seçkin isimlerinden Suat Yetişen ile zarif eşi Özlem Yetişen, çocukları Balım için oldukça renkli bir doğum günü partisi düzenledi.

Bi-Party House’da gerçekleşen renkli partide, Yetişen Ailesi’nin yakın dostları minik Balım’ı yeni yaşında yalnız bırakmadılar. Nesibe Aydın Okulları’nda birinci sınıf öğrencisi olan Balım’ın mutluluk dolu bakışları gözlerden kaçmadı. Sınıf arkadaşlarıyla beraber palyaço eşliğinde oyunlar oynayan Balım, yedinci yaşını ailesi ve arkadaşlarıyla beraber kutladı. Party Designer tarafından düzenlenen organizasyon oldukça renkli görüntülere sahne oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.