© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yeni Yaşa Maskeli Parti

Yeni Yaşa Maskeli Parti

MAG Dergi Genel Yayın Yönetmeni Beril Çavuşoğlu, Swissotel’de gerçekleşen ve Ankara cemiyet hayatının elit isimlerinin ve yakın arkadaşlarının katıldığı eğlenceli bir gece ile yeni yaşını kutladı.

Cemiyet hayatının şık isimlerinden Beril Çavuşoğlu, yeni yaşını yakın dostlarıyla birlikte Ankara Swissotel’de kutladı. Otel’in asma katında gerçekleşen geceye Başkent cemiyet hayatının seçkin isimleri katıldı. Günlük hayatın stresinden uzaklaşan davetliler Beril Hanım’ın neşeli geçen doğum günü partisinde eğlenceli dakikalar yaşadılar. Başarılı sanatçı Pınar Ayhan’ın müzikleriyle eğlenen konuklar partinin tadını çıkardı. Gecenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Beril Hanım, katılan tüm konuklara maskelerini takmalarını rica ederek, tüm dostlarına katılım gösterdikleri için teşekkür etti. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenen davetliler tek tek Beril Hanım’ın doğum gününü kutlayarak hediyelerini takdim etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.