© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yeni Yaş Kutlaması

Yeni Yaş Kutlaması

Ünlü blogger Kubilay Sakarya’nın yirmi ikinci yaş günü, Wyndham Hotel No4 Restaurant’ta kutlandı.

Başarılı blogger Kubilay Sakarya, yirmi ikinci yaş gününü yakın dostlarının kendisini yalnız bırakmadığı renkli bir partiyle kutladı. No4’ün sıcak atmosferinde birbirinden güzel ikramlar ve DJ Emre Eser’in müzikleri eşliğinde renklenen partide Kubilay Sakarya ve dostları doyasıya eğlendi. Oldukça mutlu ve heyecanlı görünen Kubilay, gecenin sonunda alkışlar eşliğinde gelen pastayı keserek katılan tüm arkadaşlarına teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.