© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yeni Şubeye Yeni Özellikler Kruvasante

Yeni Şubeye Yeni Özellikler Kruvasante

Kruvasante’nin Kurucu Ortakları Serdar Okumuş ve Merve Kılıçaslan, Bölge Müdürü Öykü Demirtepe ve Şube Müdürü Burak Uğur; müşteri değil misafir ağırladıklarını belirterek Ümitköy’de açtıkları yeni şubelerine dair detayları ve markanın sevilen lezzetlerini MAG Okurları için anlatıyor.

Yeni şubenizde lokasyon olarak neden Ümitköy’ü tercih ettiniz?

2019 yılında açıldığımız günden beri ağırladığımız misafirlerimizin talepleri doğrultusunda ikinci şubemizi bu bölgede açmaya karar verdik. Çayyolu bölgesi Ankara’nın çok büyük bir kısmını kapsayan, bir o kadar da potansiyeli olan bir bölge. Ümitköy’de bulunduğumuz Mutluköy Sitesi ise, bizim butik ve sıcak tarzımızı yansıtabileceğimiz, içimize en çok sinen bölge oldu.

Yeni şubenizde mekânın iç dizaynını oluştururken baz aldığınız önemli noktalar nelerdi? Misafirlerinizi nasıl bir ambiyansa davet ediyorsunuz?

Tunalı şubemizde çok yoğun bir tempoyla çalıştığımız için, hem çalışanlarımıza hem de misafirlerimize daha iyi nasıl hizmet verebiliriz diye bolca gözlem yapma fırsatımız oldu.

Yeni şubemizde ise geniş ve ferah bir oturum düzeni yaratmak ilk önceliğimiz oldu. Bunu yaparken de bilindik sıcak ve samimi Kruvasante ambiyansını daha da eğlenceli ve keyifli mekânlar yaratarak korumaya çalıştık.

Ürünlerinizi hazırlarken, ödün vermediğiniz ilkeniz nedir?

Bizim en önemli ilkemiz misafir ağırlamak. Biz müşteri değil, misafir ağırlamayı tercih eden bir işletmeyiz. Bu sebeple ürünlerimizi hazırlarken, misafirlerimize her zamanki standart ve kalitede ürün sunmaya çok dikkat ediyoruz.

Kruvasante’nin imza lezzeti hakkında biraz bilgi verir misiniz?

Birçok ürünümüz var aslında, birbirinden ayırmak çok zor, ama sezona özel ürettiğimiz incirli ürünümüz “Fig Cream” imza lezzetlerimizin başında geliyor.

Müşteri memnuniyeti noktasında dikkat ettiğiniz hususlar nelerdir?

Daha önce de belirttiğimiz gibi biz misafir ağırlamayı seven bir işletmeyiz. Misafirlerimizi memnun etme noktasında ise, onlardan gelen her bir geribildirimi dikkate alarak ilerlemeye çalışıyoruz. Misafirlerimizin görüşleri bizim için çok değerli, onlardan gelen her yönlendirme bizi ve işletmemizi daha da ileri taşıyor.

Tunalı’daki şubenizde neredeyse her gün sıra oluyor, ürünlerinize yoğun bir ilgi var. Çokça tercih ve sipariş edilen ürününüz hangisi?

Tunalı bizim için çok özel bir bölge, bizim göz bebeğimiz; buradan bir kez daha, her gün sıra bekleyerek bizleri ziyaret eden misafirlerimize teşekkür etmiş olalım. Biz kruvasanlarımızın iç dolgularını hazırlarken tatlı ve tuzlu olarak ayırıyoruz. Tuzlulardan “Mösyö Kruva”, tatlılardan “Strawberry Cream & Chocolate” en çok tercih edilen ürünlerimiz.

Ümitköy şubenizin açılışıyla beraber ürün yelpazenizdeki ve firmanızdaki yenilikler neler olacak?

Yeni şubemizle beraber, ses getireceğine inandığımız birçok yeniliğimiz olacak. Hâlâ devam eden çalışmalarımız var. Bunlardan ilki, Ümitköy şubemizde oluşturacağımız taş fırınlı mutfağımız. Kruvasanın ilk yapıldığı yıllara atıfta bulunacağımız keyifli ve ilgi çekici ikincil bir mutfak oluşturacağız.  Gerek mutfağımızda gerekse organizasyonumuzda güzel sürprizlerimiz olacak diyebiliriz.  n

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.