© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yeni Seri Tanıtımı

Yeni Seri Tanıtımı

Ankara Konya yolunda bulunan Doğuş Oto Grup, Porsche Cayenne 2015 lansmanını marka tutkunlarının yoğun ilgi gösterdiği bir davetle yaptı.

Doğuş Oto Grup, Porsche Cayenne 2015 tanıtımını Ankara Konya yolunda bulunan showroomunda yaptı. Davet keman gösterisi ve kokteyl eşliğinde başlarken marka tutkunları Porsche Cayenne 2015’i yakından inceleme fırsatı buldular. Porsche’un, ilk kez satışa çıktığı 2002 yılından bu yana büyük satış başarısı elde eden SUV modeli davetlileri büyülerken, Cayenne yenilenen tasarımı ve teknolojisi ile artık daha dinamik ve daha verimli bir sürüşü ile oldukça beğenildi. 2015 Cayenne’in tanıtım filminin de gösteriliği davette DJ Wolfson performansıyla konuklara keyifli dakikalar yaşattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.