Başa Dön

Yeni Projeye Özel Tanıtım

blank

Yeni Projeye Özel Tanıtım

Okuma süresi 1 dakika

Çaba Derneği yeni sosyal sorumluluk projesini Four Seasons Hotel at the Bosphorus’ta düzenlediği bir öğle yemeği ile tanıttı.

Ahu Yağtu’nun sahibi olduğu online alışveriş sitesi Auvintage.com ve Çaba Derneği, ihtiyaç sahibi çocukların eğitimi için ortak bir çalışma başlattı. Birçok ünlü ismin gardıroplarını açarak destek verdiği projenin tanıtım daveti Four Seasons Hotel at the Bosphorus’ta gerçekleşti. Ahu Yağtu ve Çaba Derneği Eş Başkanları Özlem Cankurtaran ile Özlem Zehebi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen öğle yemeği davetine sanat ve sosyal yaşam dünyasından birçok seçkin sima katıldı. Ahu Yağtu, birbirinden ünlü isimlerin gardıroplarından özel parçaları bağışlayarak Auvintage.com’da satışa sunduğu proje hakkında konuklara detaylı bilgiler verdi. Ahu Yağtu’nun konuşmasının ardından yemeğe geçilirken davet akşam saatlerinde son buldu. Davetin ardından Özlem Cankurtaran ve Özlem Zehebi konuklara teşekkür ederken Tuba Ünsal, Meltem Cumbul, Ayşe Kucuroğlu, Bahar Korçan, Didem Soydan ve Şevval Sam gibi isimler de kıyafetlerini bağışlayarak destek oldu. Projeden elde edilen gelir Çaba Vakfı’nın yardım fonuna aktarılacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: