Başa Dön

Yeni Projeler İçin Öğle Yemeğinde Buluştular

blank

Yeni Projeler İçin Öğle Yemeğinde Buluştular

Okuma süresi 1 dakika

Gerçekleştirdiği projelerle başarılı bir şekilde adından söz ettiren Er-Do-Der, Dernek Başkanı Canan Göztepe’nin ev sahipliğinde bir yemek daveti düzenledi.

Erken doğan bebeklerin yaşama tutunmalarını sağlamak amacıyla kurulan Er-Do-Der, kurulduğu günden bugüne derneğe destek olan gönüllüler için Karaköy Ferah Feza Restaurant’ ta öğle yemeği daveti verdi. Er-Do-Der yönetiminin düzenlediği yemeğe cemiyet hayatının tanınmış simaları katılırken, dernek Başkanı Canan Göztepe bir konuşma yaparak; 23 Nisan’da açılışı gerçekleşecek Mardin Çocuk Hastanesi çatısı altında, 400 metrekarelik bir alanda kurulacak olan Yeni Doğan Ünitesi’nin tamamlanması için bugüne kadar düzenledikleri; balo, piyango ve özel gecelerde kendilerini yalnız bırakmayan, maddi-manevi destek veren isimlere teşekkür etti. Er-Do-Der Başkanı Canan Göztepe, yeni yılda da erken doğan bebeklerin yaşaması için farklı şehirlerde çalışmalarına devam edeceklerini vurguladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.