Başa Dön

Yeni Koleksiyona Yoğun İlgi

blank

Yeni Koleksiyona Yoğun İlgi

Okuma süresi 1 dakika

Sosyal yaşam dünyasının iki ünlü ismi Güliz Onursal ve Dilek Toner, ortak kurdukları çanta markası Maia İstanbul’un yeni koleksiyonunu şık bir davetle görücüye çıkardılar.

Güliz Onursal ve Dilek Toner’in yarattığı çanta markası Maia İstanbul, 2015 Yaz Koleksiyonu’nu özel bir davetle tanıttı. Nişantaşı Overthose Sanat Galerisi’nde gerçekleşen davete katılım oldukça yoğundu. Naomi Campbell, Hülya Avşar, Serenay Sarıkaya gibi ünlü isimlerin de tercihi olan markanın koleksiyon tanıtımında Güliz Onursal ve Dilek Toner ile birlikte Overthose Sanat Galerisi’nin sahibesi Banu Birkan ev sahipliği yaptı. Sosyal yaşam dünyasının ünlü kadınlarının büyük ilgi gösterdiği 2015 Yaz Koleksiyonu tanıtımında Maia İstanbul’un birbirinden özel tasarım çantaları büyük beğeni topladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: