Başa Dön

Yaza Doğru

blank

Yaza Doğru

Okuma süresi 2 dakika

Sonunda hepimizin büyük bir heyecanla beklediği bahar geldi ve uzun süredir devam eden karlı havalar yerini güneşli günlere bıraktı. Havaların hızla ısındığı şu günlerde her yerde olduğu gibi moda dünyasında da büyük bir hareketlilik var…

Resort koleksiyonlarının ardından gelen İlkbahar/Yaz koleksiyonları ile moda altı aylık değişim periyotlarından birini tekrar yaşamaya başlıyor. Bu mevsimsel geçiş döneminde dolaplar yenileniyor, alışverişler yapılıyor ve trendler tazeleniyor. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da sezonda bizleri rengarenk ve cıvıl cıvıl desenler, sıra dışı koleksiyonlar ve caddelerde boy gösterecek iddialı sokak stilleri bekliyor. Sezon geneline göz atacak olursak, neon renkleri, floral desenli kumaşları, pastel tonlarındaki şık kombinleri ve etnik detaylarla süslü tribal desenleri her yerde görebilmek mümkün olacak. Bunun yanında peplum etekler, ipek fularlar, iri ve desenli aksesuarlar da baharın diğer vazgeçilmezleri arasında yer alıyorlar. Siz de bahar aylarında floral desenli elbiselerinizi parlak metalik aksesuarlar ve fularlarla kombinleyerek bohem bir havaya bürünebilir ya da neon renkleri bir arada kullanarak iddialı ve dikkat çekici bir görünüme kavuşabilirsiniz!

                                                     Floral Desenler

Bu sezon floral desenler oldukça moda. Baharın gelmesiyle açan çiçekler kıyafetlerinizin de üzerini saracak. Pek çok koleksiyonda gördüğümüz çiçekli desenler ile cıvıl cıvıl, neşeli bir bahar geçirmeye hazır olun. Marni ve Erdem İlkbahar/Yaz 2012 koleksiyonlarında floral desenler fazlasıyla ön planda. Bırakın renkler ve çiçeklerin güzelliği etrafınızı sarsın.

blankblank

blank

 

                                                  Neon Çantalar

İlkbaharın vazgeçilmezlerinden biri de kombinlerinizi renklendirecek neon çantalar…. Bu sezon özellikle Michael Kors’un plastik Jelly çantaları fazlasıyla dikkat çekiyor. Renkli giyinmeyi seviyorsanız kendinize bu çantalardan birini mutlaka edinmelisiniz.

blankblank

 

blank

blank
Yüksek Topuklar

Renkli stilettolar bu sezon ayaklardan hiç çıkmayacak. Özellikle sivri burun modeller ve kibar dolgu topuklar bu sezon oldukça revaçta. Kıyafetinize zıt renklerde giyeceğiniz topuklularla renk patlaması yapabilir ve dikkatleri ayaklarınıza çekebilirsiniz!

blankblank

blankblank

İri Aksesuarlar
Yaz aylarında renkli kombinlerin en büyük tamamlayıcıları şüphesiz iri ve iddialı aksesuarlar olacak. Kolunuza ve boynunuza takacağınız desenli bileklikler, neon kolyeler ile kulakları süsleyecek iddialı küpeler kombinlerinizin vazgeçilmezi olmaya aday. Marni for H&M koleksiyonundaki neon plastik kolyeler sezonun aksesuar trendine ışık tutacak nitelikte.

blankblank

blankblank

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.