Başa Dön

Yaz Silüeti Floral Desenler

blank

Yaz Silüeti Floral Desenler

Okuma süresi 1 dakika

Önümüzde bizi bekleyen sıcacık, cıvıl cıvıl bir yaz ve tüketilmeyi bekleyen yepyeni trendler var. 2011 kış sezonunda sinyal veren ve 2012 yaz sezonunda oldukça popüler hale gelen çiçek desenleri bu yaz bizleri hiç yalnız bırakmayacak.

En ünlü tasarımcıların koleksiyonlarından tutun da H&M, Koton gibi pek çok hazır giyim markasının tasarımlarında görmeye alışık olduğumuz bu desen trendi, hızla tüketilmekte olsa da, ona farklı bakış açıları getirmek ve yeniden yorumlamak tamamen sizin elinizde. Birbirinden farklı renk tonlarına hakim çiçek desenlerini birlikte kombinleyerek bu trende yeni bir ruh katabilir veya baştan aşağıya pastel tonlarda giyinip kullanacağınız tek bir çiçek desenli parça ile kombininize hareket katabilirsiniz. Bu yaz çiçeklerin arasında kaybolmaya ve cıvıl cıvıl görünmeye hazırlıklı olun. İşte yaz aylarında sizlere eşlik edebilecek bazı parçalar…

Christian Louboutin

blank

Dolce&Gabbana

blank


DKNY İlkbahar / Yaz 2012

blank

Vionnet

blank

 

 

Lela Rose
blank

 

Charlotte Olympia

blank

 

Miu Miu

blank

 

Milly

blank

 

Vionnet

blank

Chan Luu

blank

 

 

Oscar De La Renta

blank

Marc By Marc Jacobs

blank

Jimmy Choo

blank

Erdem

blank


 

 

 

 

 

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.