Başa Dön

Yavuz ve Turhan Aileleri’nin Mutlu Günü

blank

Yavuz ve Turhan Aileleri’nin Mutlu Günü

Okuma süresi 1 dakika

Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz’un oğlu avukat Recep Burak Yavuz ve radyoloji doktoru Berna Turhan, lise yıllarında başlayan aşklarını şık bir düğünle taçlandırdı.

Siyaset ve iş dünyasından çok sayıda temsilcinin yer aldığı düğün töreninde çiftin şahitliklerini Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Akif Kılıç, Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Muhammet Turhan yaptı.

Çifte eşlik eden nedimeler de güzellikleriyle göz kamaştırdı. Şubat ayında aile arasında yapılan sade bir törenle nişanlanan çift, düğünün ardından ise Afrika ülkelerinden Seyşeller’e gitti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: