Başa Dön

Yardım Yemeği

blank

Yardım Yemeği

HASVAK, yardıma muhtaç bir kişiye özel bir aracın alınabilmesi için yemek düzenledi. Etkinliğe çok sayıda Ankaralı bayan yardımsever katıldı.

Düzenlediği yardım etkinlikleriyle adından sıkça bahsettiren Türkiye Devlet Hastaneleri ve Hastalarına Yardım Vakfı (HASVAK), Beypazarı’nda yaşayan engelli Ayşe Sude Cantürk’ün hayatını büyük derecede kolaylaştıracak bir özel aracın alınası için yardım yemeği düzenledi. JW Marriott Otel’de gerçekleşen etkinliğe çok sayıda Ankaralı yardımsever bayan katılırken, yemekte ileriye dönük birçok proje konuşuldu.

[nggallery id=1231]

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.