Başa Dön

Yardım İçin Buluştular

blank

Yardım İçin Buluştular

Okuma süresi 1 dakika

Ankara sosyal yaşamının tanınan isimlerinden Yeşim Öner, Çubuk’taki çiftlik evinde yardım amaçlı şık bir davet düzenledi.

Çubuk çiftlik evinde Yeşim Öner ev sahipliğinde düzenlenen partide bir araya gelen Altın Kalpler, yazın gelişini hep birlikte kutladılar. Sohbetle başlayan davet, epilepsi bir çocuk ve kanser ameliyatı olacak bir hasta için yardım toplantısı ile devam etti. Yardımların durmaksızın devam edeceğini söyleyen konuklar zor durumda olan herkese ellerinden geldiği kadar yardım etmeye devam edeceklerini vurguladı. Davete katılan konuklar çiftlik içinde eğlenirken bol bol fotoğraf çektirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.