Başa Dön

Yardım Gecesine Özel Defile

blank

Yardım Gecesine Özel Defile

Okuma süresi 1 dakika

Moda ve mücevher tasarımcısı Eser Elgür, Swissotel Grand Efes’te “Dream Night” adlı bir gece düzenledi. Zihinsel Özürlüleri Yetiştirme ve Koruma Vakfı’na bağlı  Özel Niyazi Ersoy Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi yararına düzenlenen gecede Ece Sükhan ve Ebru Güzel gibi ünlü mankenlerin katıldığı bir defile yapıldı. İstanbul ve İzmir cemiyet hayatından seçkin isimlerin katıldığı  davette, 34 kıyafet, 70 parçalık da takı koleksiyonu sergilendi.
Sunuculuğunu Nefise Karatay’ın yaptığı gecede, bir konuşma yapan Özel Niyazi Ersoy Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Başkanı Gülsen Keserman, davete katılanlara ve Eser Ergül’e teşekkür etti. Gece sonunda Eser Elgür’e sürpriz doğum günü partisi yapıldı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.