© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yaratıcılıkta Büyük Kolej Birinci

Yaratıcılıkta Büyük Kolej Birinci

Dünyanın en büyük yaratıcılık organizasyonlarından birisi olan ve çeşitli ülkelerde öğrenciler arasında düzenlediği yaratıcılık yarışmaları ile dikkat çeken “Destination Imagination”ın Türkiye ayağında düzenlenen Anadolu elemelerinde, liseler birincisi Büyük Kolej oldu.

 

Büyük Kolej öğrencileri, Nisan ayında İstanbul Robert Kolej’de yapılacak Türkiye Şampiyonası’na Ankara birincisi olarak katılacaklar. İzmir ve İstanbul birincileri ile yapılacak yarışmalar  sonunda ise Amerika’da bu yaz düzenlenecek Dünya finalinde, Türkiye’yi temsil etme hakkını elde edecek okullar belirlenecek.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.