© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yaratıcı Çocuklar Yararına Gösterim

Yaratıcı Çocuklar Yararına Gösterim

Tüm zamanların en sevilen hikayesi Küçük Prens’in kitabından uyarlanan ve tüm dünyada hem çocuklar hem büyükler tarafından büyük merakla beklenen Küçük Prens filminin özel gösterimi şık bir davet eşliğinde Zorlu Center’da gerçekleşti. Oflaz Medya Grubu şirketi Medyavizyon tarafından ithal edilen filmin özel gösterimi IWC Schaffhausen sponsorluğunda Yaratıcı Çocuklar Vakfı yararına gerçekleşti.

Dünya çapında 145 milyon adet satmış tüm zamanların en sevilen hikayesi Küçük Prens’in kitabından uyarlanan ve tüm dünyada hem çocuklar hem büyükler tarafından büyük merakla beklenen Küçük Prens filminin özel gösterimi IWC Schaffhausen sponsorluğunda Zorlu Center’da gerçekleştirildi. Yaratıcı Çocuklar Derneği yararına yapılan davete katılan konuklar, Küçük Prens’in barış dolu dünyasını çocukları ile paylaşmanın mutluğunu yaşadılar. IWC Schaffhausen Türkiye ve İsrail Müdürü Aylin Aydın, Oflaz Medya Grubu Başkan Yardımcısı Esra Oflaz Güvenkaya ve Yaratıcı Çocuklar Derneği Başkanı Didem Çapa’nın ev sahipliğinde gerçekleşen davet, uzun bir tatil sonrası sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerini bir araya getirdi. Tam 250 ayrı dil ve lehçeye çevrilen dünyanın en tanınmış romanı Küçük Prens’in yazarı Antoine Saint Exupéry Vakfı’nın 10 yıldır destekçisi olan IWC, her yıl efsanevi yazarın anısına özel bir saat çıkarıyor. Özel gösterim öncesi Eataly’de düzenlenen müzayedede ‘IWC Big Pilot Chronograph Le Petit Prince’ satışa sunuldu. Gül Mıstaçoğlu tarafından alınan saatten elde edilen gelir, Yaratıcı Çocuklar Derneği’nin projelerine bağışlandı.
Küçük Prens’in büyüleyici hikayesinde; çocuk gözünden yetişkinlerin dünyasına bakarken, insan ilişkilerinin önemine, dostluk kavramının varlığına ve barış ile ilgili mesajlarına tanıklık ediyoruz.  Hayal gücünü ve çocukların eşsiz dünyasını tanımamıza yardımcı, yıllardır büyük küçük herkesin gözdesi olan Küçük Prens’in animasyon türündeki filmi 23 Eylül itibariyle sinemaseverlerle buluştu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.