© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yalın Hali

Yalın Hali

Özgün çalışmalarıyla kendilerinden söz ettiren Özlem Paker – Seçil Erel – Nezih Çavuşoğlu’nun bir araya geldiği ‘YALIN HALİ’ sergisi, 14 Ağustos – 30 Ekim 2015 tarihleri arasında Bodrum – Torba’daki Casa dell’Arte Galeri’de gerçekleşiyor.

ÖZLEM PAKER eserlerinde, gerçeklikle spiritüel dünya arasındaki ortak yaşamsal ilişkiyi kesin çizgilerin belirlediği mimari kompozisyonlar ve boyanın organik doğasını karşı karşıya getirerek minimal ve oyuncu bir dille keşfediyor. Ressam SEÇİL EREL, suskun duran mekanların içindeki yaşanmışlıkları kendine özgü tekniğiyle resmin yüzeyinde haritalaştırıyor. Canlı renkler ile oluşturduğu soyut kompozisyonları ile bilinen ressam NEZİH ÇAVUŞOĞLU, bu sergide, Lelegler’den Karya’ya Halikarnassos’un geçmişine doğru giderken, Bodrum’un moru ve mavisiyle özgün, soyut renk dilini bütünleyip sanatseverlere aktarıyor. İşlerinde kullandıkları yalın üslubun yanı sıra, insanın dünya üzerindeki yalın olma halini ve medeniyetin evrimini incelemeleriyle de birbirleriyle ilişkilendirilebilecek bu üç sanatçının eserleri sanatseverlerden tam not aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.