Başa Dön

White Door’dan Muhteşem Parti

blank

White Door’dan Muhteşem Parti

Okuma süresi 1 dakika

Çankaya’da bulunanan ve kurulduğu günden bu yana saç ve makyaj alanında kalitesinden ödün vermeden ilerleyen White Door, birçok seçkin ismin katıldığı özel bir davetle yeni yıl partisi düzenledi.

Ankara’nın gözde semtlerinden Çankaya’da hizmet veren White Door, cemiyet hayatının bilinen isimleri ile marka tutkunlarının yoğun ilgi gösterdiği bir davetle yılbaşı partisi düzenledi. Parti oldukça keyifli bir ortamda gerçekleşirken, davetlilere House Cafe Catering’in hazırladığı birbirinden leziz ikramlar sunuldu. DJ performansıyla eğlenceli dakikalar yaşayan misafirler, hareketli parçalarla kendilerinden geçtiler. Ev sahipliğini Ayşen Tatlısu ve Gülten Tataroğlu’nun üstlendiği parti, başladığı gibi renkli görüntülerle son buldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: