© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Wella ile Saç Modası

Wella ile Saç Modası

Dünyanın en ünlü kozmetik markalarından olan Wella özel geliştirdiği Wella Koleston Köpük Saç Boyası, Wella Pro Series ve Wellaflex’in tanıtımını özel bir etkinlikle gerçekleştirdi.

Nişantaşı The House Hotel’de özel bir etkinlik düzenleyen Avrupa’nın bir numaralı kuaför markası Wella yeni saç boyası Wella Pro Series ve Wellaflex’in tanıtımını Hakan Akkaya ve Özge Ulusoy’un katılımıyla yaptı. Anne Hathaway, Cameron Diaz, Eva Herzigova ve Sienna Miller gibi birçok ünlü ismin saçlarını teslim ettiği WELLA Marka Elçisi Saç Stilisti Sascha Breuer’in 2013 İlkbahar&Yaz trendlerini gösterdiği WELLA lansmanda Hakkan Akkaya’da saç terndlerinin kıyafet ve moda üzerindeki etkisini anlattı. Özge Ulusoy ise daha önce kullandığı açık renk saçlarını şimdi Koleston Çikolata Kahve Köpük Boya 6/7 ile saç rengini değiştirerek, tarzı ile konuşulmak isteyen kadınlara ipuçları verdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.