Başa Dön

VEKAM’da Tanıtım Buluşması

blank

VEKAM’da Tanıtım Buluşması

Okuma süresi 1 dakika

Vehbi Koç Araştırmaları Merkezi(VEKAM), ilk sayısını yayımladığı Ankara Araştırmaları Dergisi’nin tanıtımını keyifli bir kokteyl ile yaptı.
Ankara’yı ve çevresini merkez alan ve disiplinlerarası çalışmalara akademik bir zemin oluşturmak amacıyla oluşturulan, Ankara Araştırmaları Dergisi yayın hayatına girdi. Bilim kültür ve sanat dünyasına hizmet etmek için kurulan VEKAM’da gerçekleşen tanıtım, oldukça yoğun bir katılımla gerçekleşti. Davet ilk olarak derginin mini bir tanıtım videosuyla başladı. Davette ilk konuşmayı VEKAM direktörü Mehtap Türkyılmaz yaptı. Türkyılmaz konuşmasında “Kente dair farklı disiplinlerden bakış açılarını bir arada sunan, özgün yapısıyla Ankara’da bir ilk olan derginin uluslar arası platformda yerini almasını hedefliyoruz” dedi. Keyifli geçen tanıtım misafirlere sunulan leziz ikramlarla sona erdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.