© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Vehbi Koç Ödülü Sahibini Buldu

Vehbi Koç Ödülü Sahibini Buldu

13.Vehbi Koç Ödülü, Koç ailesinin tüm üyelerinin katıldığı İş Kuleleri’nde özel bir gece ile sahibini buldu.

Kırk beş yıl önce kurulan ve ülkemizin ilk vakfı olan Vehbi Koç Vakfı tarafından, insanların yaşam kalitesinin artırılmasına katkıda bulunan kişi ve kurumları teşvik etmek amacıyla her yıl sırasıyla; kültür, eğitim ve sağlık alanlarında verilen Vehbi Koç Ödülü’ne bu yıl, kültür alanında Prof. Dr. Zeynep Çelik layık görüldü. İş Kuleleri’nde düzenlenen 13. Vehbi Koç Ödülü gecesinde, tüm Koç ailesi üyelerinin yanı sıra cemiyet ve iş dünyasının elit isimleri de davette yerini aldı. 2002; yılından bu yana eğitim, sağlık ve kültür alanlarında verilen ve topluma değer katan, örnek olan hizmetleri tanıtmayı ve ödüllendirmeyi amaçlayan Vehbi Koç Ödülü, 100 bin dolarlık değeri ile Türkiye’de tahsis edilmiş en büyük maddi ödül olma özelliğini taşıyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.