Başa Dön

Valeron Yeni Sezon Ürünlerini Tanıttı

blank

Valeron Yeni Sezon Ürünlerini Tanıttı

Okuma süresi 1 dakika

Ev tekstil ürünlerinin önemli markalarından biri olma yolunda hızla gelişen ve Zorlu Tekstil Grubunun markası olan Valeron, Nişantaşı Mağazasında şık bir davet gerçekleştirdi.

Valeron yeni açılan Nişantaşı Mağazası’nda verdiği özel davetle yeni koleksiyonunu tanıttı. Zorlu Ailesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe cemiyet ve iş dünyasının önemli simaları katıldı. Zorlu Ailesi ve Zorlu Grubu yöneticilerinin de katılımıyla gerçekleşen etkinlikte farklı renk ve desen seçenekleri; yenilikçi ve sade koleksiyonlarıyla yaşam alanlarına özgün bir stil kazandıran, ulaşılabilir lüksün ve evinize yakışan şıklığın yeni adresi sloganı ile yola çıkan Valeron’un en son ürünleri beğeniye sunuldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: