Başa Dön

Usta İsimler Bodrum Golf Cup’ta

blank

Usta İsimler Bodrum Golf Cup’ta

Bu sene, Bodrum Golf ve Tenis Kulübü’nde 2.si gerçekleşen, yooistanbul Bodrum Golf Cup 15-16 Ağustos tarihleri arasında, Digicom Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Yiğit’in ev sahipliğinde, Bodrum Golf Kulübü’nde yapıldı.

Cemiyet, siyaset ve spor dünyasının tanınan ve önemli simalarından; Yıldırım Demirören, Fikret Öztürk, Sabri Yiğit, Nihat Özdemir, Cemal Kalyoncu ve eski Spor Bakanı Fikret Ünlü bir araya geldi. Turnuvaya adını, Digicom Grup şirketlerinden biri olan Say Yapı’nın, Ulus-Ortaköy-Zincirlikuyu üçgeninde yer alan, dünyaca ünlü tasarımcı Phillipe Starck imzalı süper lüks projesi “yooistanbul” veriyor. 16 Ağustos Pazar akşamı turnuvanın ödül töreni ardından gerçekleşen gala yemeğinde, canlı müzik eşliğinde, katılımcı ve davetlilerin tümü çok keyifli dakikalar geçirdi. Turnuvaya katılan golf severlere Digicom Grup’un inovatif markalarından Conti Küçük Ev Aletleri’nin son teknoloji ürünü Cappuccino makinesi hediye edildi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.