Başa Dön

Ünlü Tasarımcı İstanbul’da

blank

Ünlü Tasarımcı İstanbul’da

Okuma süresi 1 dakika

Dünyaca ünlü tasarımcı Brian Atwood, Harvey Nichols’da düzenlenen şık bir davetle yeni sezon tasarımlarını görücüye çıkardı.
Cemiyet hayatının seçkin simalarının katıldığı şık bir davetle Brian Atwood yeni koleksiyonunu görücüye çıkardı. Harvey Nichols’ta düzenlen davetin ev sahipliğini Demet Sabancı Çetin Doğan yaptı. Ünlü modacı tasarladığı ayakkabıları giyen Demet Sabancı Çetindoğan, Tuğçe İnal ve diğer bayanların ayakkabılarının altını imzaladı. Yarattığı kreasyonlarla bayanların tutkunu olduğu ayakkabıların yeni koleksiyonu davete gelen konukların büyük beğenisini kazandı. Özel tanıtım gününün ardından 2014-2015 Sonbahar-Kış Koleksiyonu Harvey Nichols’da genel satışa sunuldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.