Başa Dön

Ünlü İsimler Favori Meyvelerini Seçti

blank

Ünlü İsimler Favori Meyvelerini Seçti

Okuma süresi 1 dakika

Yedigün, yeni lezzetini belirlemek amacıyla Türkiye’nin yeni fenomeni Nur Yerlitaş ile birlikte düzenlediği “Türkiye Yedigün’ün Yeni Meyvesini Seçiyor” kampanyasını eğlenceli bir partiyle kutladı.

Nur Yerlitaş’ın kendine özgü tarzıyla ilgi odağı olduğu davete katılan ünlü konuklar, Yedigün’ün yeni lezzeti için favorilerini tatma fırsatı yakaladı. Davet, Ünlü İletişimci Özgür Arasın ev sahipliğinde La Petite Maison’daki gerçekleşti. Nur Yerlitaş’ın konuklar ile yakından ilgilendiği gecede hazırlanan özel capslerin geceye renk kattı. Erik, karadut ve şeftali arasından yeni Yedigün’ün yeni lezzeti internet adresindeki eğlenceli soruları yanıtladıktan sonra yapılan oylama sonucunda belirlenecek.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: