Başa Dön

Ünlü Çocuklar ‘Arçelik’ Mutfağında!

blank

Ünlü Çocuklar ‘Arçelik’ Mutfağında!

Okuma süresi 1 dakika

Cemiyet hayatının ünlü anneleri ve çocukları, 23 Nisan Ulıusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için Doors Akademi Arçelik mutfağında buluştular.

GARBBO Ajans Başkanı Gizem Aktorun ve Tuba Peksayar Şimayli “Arçelik’le Mucize Lezzetler” Pişirme Atölye’sinde cemiyet hayatının ünlü anne ve çocuklarını ağırladılar. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için Doors Akademi Arçelik mutfağında geleceğimiz olan çocuklar ünlü Alman Şef Jurgen Stumpfeldt eşliğinde, ‘Şeker Hamuru Süslemesi’ ile kurabiye hazırladılar.
Doors Akademi’deki Arçelik mutfağında keyifli anlara sahne olan ve lezzetli yemeklerin yapıldığı “Arçelik ile Mucize Lezzetler” pişirme atölyesine; Burcu-Furkan Karabacak, Füsun, Talya, Kayra Kuran, Gülbin Simitçioğlu, Tuçe Peksayar, Sema Maliki, Dicle, Yılmaz Sinan Öztaşkın, Gülgün Çavuşoğlu, Ayşegül, Kerem Cihan Ünal, Yasemin Koçarslan, Bige, Alara, Dilara Hattat, Banu, Defne Kalpakçioğlu, Dilek, Maya Birgen, Deren, Duru Okçu, Hena-Tevfik Doğan Gündoğdu, Mine Toprak Ekmekçi, Kaan Ekmekçi gibi ünlüler katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.