Başa Dön

Ünlü Çiftler “Doors Akademi Arçelik” Mutfağı’nda

blank

Ünlü Çiftler “Doors Akademi Arçelik” Mutfağı’nda

Okuma süresi 1 dakika

Mucize lezzetler yaratmaya devam eden pişirme uzmanı Arçelik, cemiyet hayatının ünlü çiftlerini, Doors Akademi Arçelik mutfağında buluşturdu.

Cemiyet hayatının ünlü çiftleri, Doors Akademi Arçelik mutfağında birbirinden lezzetli bir araya gelip hünerlerini sergilediler. GARBBO Ajans Başkanı Gizem Aktorun ve Hediyenizvar.com’un kurucusu Tuba Peksayar Şimayli tarafından destek verilen etkinliğe katılan cemiyet hayatının ünlü çiftleri Arçelik Mutfağı’nda Alman Şef Jurgen Stumpfeldt eşliğinde özel kurabiyeler yaptılar. Şef Jurgen Stumpfeldt, tatlı sanatının farklı ve özel süsleme tekniklerini ve püf noktalarını davetlilere anlattı. Arçelik küçük ev aletleri, Arçelik ankastre fırın ve ocaklar kullanılarak hünerlerin sergilendiği atölyede, profesyonel mutfak deneyimi yaşayan seçkin çiftler, hazırladıkları lezzetli kurabiyeleri birbirleriyle paylaşarak keyifli anlar yaşadılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: