Başa Dön

“Üç Büyükler”

blank

“Üç Büyükler”

Okuma süresi 1 dakika

Doku Sanat Galerisi usta sanatçılar Adnan Turani, Kayıhan Keskinok ve Mustafa Ayaz’ın eserlerini “Koleksiyonlardan Ankara’lı Üç Büyükler” isimli sergiyle sanat severlerle buluşturdu.

Doku Sanat Galerisi’nde düzenlenen sergi, sanatseverlerin yoğun bir katılımın olduğu davetle meraklılarını bir araya getirdi. Sergiye katılanlar usta sanatçıların eserlerini inceleme fırsatı buldular. Toplam yirmi dört eserin bulunduğu sergide tuval-yağlı boya çalışmaları ve figüratif eserler vardı. Birçok ilgi çekici eserin yer aldığı sergi, ikramlar ve davetlilerin Kayıhan Keskinok ile sohbetleri ile devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.