Başa Dön

TÜSİAD 40. Yılını Kutladı

TÜSİAD 40. Yılını Kutladı

Okuma süresi 1 dakika

Türkiye’nin önde gelen işadamları tarafından 2 Nisan 1971’de kurulan Türkiye Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) kuruluşunun kırkıncı yılını Four Seasons Hotels’de gerçekleştirilen şık bir baloyla kutladı. Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Boyner’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen geceye çok sayıda iş adamı eşleriyle birlikte katıldı. Arzuhan Doğan Yalçındağ TÜSİAD’ın ilk kadın Yönetim Kurulu Başkanı olurken, Yalçındağ’dan sonra ikinci kez kadın Yönetim Kurulu Başkanlık görevini Ocak 2010’da Ümit Boyner üstlendi. 1971’de kurulan TÜSİAD’ın ilk Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı Feyyaz Berker yaparken, Berker’in ardından bu görevi sırasıyla Ali Koçman, Şahap Kocatopçu, Sakıp Sabancı, Ömer Dinçkök, Cem Boyner, Bülent Eczacıbaşı, Halis Komili, Muharrem Kayhan, Erkut Yücaoğlu, Tuncay Özilhan, Ömer Sabancı ve Arzuhan Doğan Yalçındağ üstlendi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorumlar(2)

 • Filiz sağdıç

  21 Nisan 2011

  Merhaba,
  Derginize abone olmak istiyoruz.
  İyi çalışmalar

 • Sevgi

  13 Haziran 2011

  Sayın Yetkili,
  yüklenmiş olan resimlerin bazıları hiç açılmıyor bu konuyu dikkate alarak eklenen resimleri tekrar gözden geçirmenizi rica ederim.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: