© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Türkiye’nin Sembol Yapısının Ruhuna Yolculuk

Türkiye’nin Sembol Yapısının Ruhuna Yolculuk

Türk Serbest Mimarlar Derneği Mimarlık Merkezi Türkiye’nin sembol yapılarından Atatürk Kültür Merkezi’nin modernleşme sürecini anlatan bir sergiye ev sahipliği yaptı.

1946 yılında projesinin temelleri atılan ve 1969 yılında Hayati Tabanlıoğlu tarafından bitirilen AKM binasının modernleşme sürecini anlatan sergi sanatseverler tarafından oldukça yoğun ilgi gördü. SALT tarafından, Kalebodur desteği, TSMD ve Tabanlıoğlu Mimarlık katkılarıyla Ankara’da gerçekleşen serginin küratörlüğünü Pelin Derviş ve Gökhan Karakuş üstlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.