Başa Dön

TURKISH AIRLINES OPEN 2013’DE GÖRKEMLİ AÇILIŞ

blank

TURKISH AIRLINES OPEN 2013’DE GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Okuma süresi 2 dakika

Turkish Airlines Open öncesinde, Maxx Royal Golf & Spa ‘da gerçekleştirilen muhteşem gösteri izleyenleri büyüledi. Alman oyuncu Martin Kaymer ve İtalyan Matteo Manassero, otelin terasından havuza konumlanan platformlara doğru atışlar gerçekleştirdi. Toplar hedefi bulduğunda havai fişeklerin patladığı görkemli etkinlikte, ışık gösterisi de ilgi çekiciydi.

Maxx Royal Golf & Spa ‘nın sıra dışı mimarisi ile birleşen ışık gösterisi izleyenlerin hafızasından uzun yıllar silinmeyecek görüntülere de sahne oldu. Uluslararası basının da ilgi gösterdiği etkinlikte dünyaca ünlü golf oyuncuları Kaymer ve Manassero “ daha önce böyle bir etkinlikte bulunmadıklarını ifade ederek, gerçekleşen organizasyonun muhteşem olduğunu dile getirdiler”. Etkinliğin ardından yapılan “Welcome Partisi” kalabalık bir davetli topluluğu ile gerçekleştirildi. The Montgomeri Maxx Royal adına Mehmet Ersoy’un ev sahipliğinde gerçekleşen partiye, Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Doğan Gündoğdu, Fikret Ünlü, Serra Toker, Candan Kıramer, Aylin Kohen, Kaya-Feraye Çilingiroğlu çifti gibi spor, iş ve sanat dünyasından birçok ismin de keyifle vakit geçirdiği organizasyon oldukça beğenildi.

Turkish Airlines Open’ın başlamasıyla birlikte seyircilerde yoğun ilgi gösterdi. Tiger Woods başta olmak üzere dünyanın en iyi oyuncularını izlemek için The Montgomerie Maxx Royal Sahası’na geldi. Çoğunluğunu Avrupa ülkelerinden gelenlerin oluşturduğu seyircilerin büyük bölümü Tiger Woods’un grubuyla yürüyerek turnavayı takip etti.
Turnuvada Mustafa Koç, Serra Tokar, Fikret Öztürk, Ali Nuri Türker, Erhan Kamışlı, Fikret Ünlü, Mevlüt Çavuşoğlu, Bülent Göktuna, Kıvanç Oktay, Sabri Yiğit, Kaya-Feraye Çilingiroğlu gibi golf camiasının tanıdık yüzleri oynadı.

Bir profesyonel üç amatörden oyuncudan bir araya gelen takımların sahayı çıktığı turnuvanın kazanan Ian Poulter(Pro), Hakkı Akil, Bülent Göktuna, Ancelo Donetti’den oluşan AVEA 1 takımı oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.